Group MM

Group MM sp. z o.o. to firma, która od ponad 20 lat specjalizuje się w zakupie oraz sprzedaży produktów kosmetycznych, chemii gospodarczej, jak również oferuje bogatą gamę produktów do pielęgnacji i higieny osobistej.

Budowanie długotrwałych relacji z klientami opartych na wzajemnym zaufaniu powoduje, że jesteśmy wiarygodnym dostawcą i zaufanym odbiorcą.

Ważnym celem naszej firmy jest profesjonalne przeprowadzenie procesu zakupowego i sprzedażowego, opartego na wysokiej jakości obsługi logistycznej. Nasza działalność w branży FMCG skupia się na dwóch kierunkach: jesteśmy firmą importowo-exportową, jak również aktywnym dostawcą na rynku krajowym.

Lokalizacja naszej firmy oraz centrum logistyczne znajdujące się w na obrzeżach Krakowa zapewnia swobodny, bezpieczny przepływ towarów w kraju i zagranicą. Znajdujemy się w doskonałym miejscu ważnego szlaku handlowego Europy.

Krajowy Dział Sprzedaży to profesjonalny zespół, obsługujący rynek tradycyjny (klient detaliczny, drogerie), jak również sektor nowoczesny tj. hurtownie, lokalne sieci handlowe.

Zespół specjalistów z Działu Sprzedaży i Zakupów Zagranicznych posiadający bogate doświadczenie i liczne kontakty handlowe, od wielu lat współpracuje z kontrahentami z całego świata. Firma Group MM jest zawsze obecna na międzynarodowych targach branżowych, dzięki czemu zapewnia konkurencyjne ceny i bogatą ofertę produktów A-brandowych, jak również wybór najciekawszych nowych, mniej znanych marek.

W naszej ofercie znajdą Państwo produkty znanych i najbardziej popularnych producentów, m.in: Procter&Gamble, Coty, Reckitt Benckiser, Colgate-Palmolive, Unilever, Henkel, S.C. Johnson, L’oreal, GlaxoSmithKline.